PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU pt. „BOŻONARODZENIOWA SZOPKA”

Konkurs pt. „BOŻONARODZENIOWA SZOPKA” był skierowany do wszystkich uczniów naszej szkoły. Jego celem było kultywowanie tradycji związanych z Bożym Narodzeniem, rozwijanie zdolności i kreatywności uczniów oraz promowanie młodych talentów. Największe zainteresowanie konkursem okazali uczniowie klas I – III, którzy przysłali fotografie bardzo ciekawych projektów. Młodzi artyści wykazali się niebywałą kreatywnością, dbałością o detale. Wykorzystali różnorodne materiały, aby przedstawić scenę Bożego Narodzenia. Komisja Konkursowa stanęła przed bardzo trudnym zadaniem. Postanowiono przyznać I miejsce i tytuł Laureata wszystkim  uczestnikom konkursu w kategorii klas I-III. Tytuł Laureata w kategorii klas IV-VI otrzymała Nikola Kłyż z klasy VI za kreatywność i niekonwencjonalne ujęcie tematu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy pomyślności w rozwijaniu zdolności plastycznych. Dziękujemy Rodzicom za wsparcie i pomoc w realizacji projektu.

Okolicznościowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe zostaną wręczone wszystkim Laureatom po powrocie do szkoły.