KONKURS STRAŻACKI

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy Pożarom”. Organizatorem konkursu na terenie  gminy Fredropol był Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP we Fredropolu we współpracy z Wójtem Gminy Fredropol Panem Mariuszem Śnieżkiem.

W związku z ogłoszeniem wyników gminnego etapu konkursu w dniu 12 marca 2024 r. naszą szkołę odwiedzili: Wójt Gminy Fredropol Pan Mariusz Śnieżek, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP – Pan  Witold Kazienko, Komendant Gminny ZOSP RP we Fredropoli Pan Daniel Drozd oraz Pan Feliks Bąk z OSP w  Kupiatyczach. Przybyli Goście złożyli gratulacje i wręczyli okolicznościowe dyplomy wszystkim uczestnikom konkursu. Miłym zaskoczeniem było wręczenie nagrody i dyplomu uczennicy klasy VIII - Julii Gierczak, której praca została wyróżniona w etapie powiatowym konkursu „zapobiegajmy Pożarom”. Fundatorem nagrody i dyplomów był Wójt Gminy Fredropol.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.