REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE - 2024

W dniach od 6 do 8 marca 2024 r.  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wielkopostnych rekolekcjach z bł. Rodziną Ulmów. Proboszcz ks. Szczepan Bemben w ciekawy sposób  przybliżył  wiedzę o  Rodzinie Ulmów. Uczniowie uczestniczyli w Drodze Krzyżowej i w Mszy świętej. Rekolekcje zakończyły się konkursami, których tematem było życie bł. Rodziny Ulmów.  Klasy I-III uczestniczyły w konkursie plastycznym . Uczniowie klas IV- VIII przystąpili do w turnieju wiedzy.

Wszystkie prace plasyyczne uczniów klas I-III zasłużyły na wyrżnienie, dlatego każdy uczesnik z tej kategorii otrzymał nagrodę rzeczową.

Laureaci konkursu w kategoriii klas IV-VIII: I miejsce - Julia Gierczak, II miejsce  - Barajan Czuczko, III miejsce - Aleksandra Kruk.

Wszyscy uczniowie otrzymali okolicznościowe pamiątki i nagrody za udział w konkursach.