PASOWANIE UCZNIÓW KLASY I NA CZYTELNIKA

W dniu 28 listopada 2022 r. uczniowie klasy I zostali pasowani na czytelników. Pierwszoklasiści zebrali się w bibliotece szkolnej. Pani Agnieszka Wronowska – szkolna bibliotekarka zapoznała dzieci z zasadami funkcjonowania biblioteki. Uczniowie uczestniczyli w zabawie, opartej na przeczytanej przez nauczycielkę bajce.  Na zakończenie wizyty każdy uczeń otrzymał DYPLOM CZYTELNIKA oraz zestaw książeczek zachęcających do czytania, które ufundowano w ramach kampanii społecznej  „Mała książka - wielki człowiek” realizowanej przez Instytut Książki.                                            Pierwszoklasistom życzymy wielu wrażeń podczas czytania i zachęcamy do korzystania z zasobów księgozbioru  biblioteki.