RADOSNE SPOTKANIE Z MIŁOSZEM

Po długiej nieobecności, w swoje siódme urodziny,  przybył do szkoły Miłosz Pyrda.   Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli mu serdeczne życzenia,  wręczyli  własnoręcznie wykonane kartki urodzinowe oraz pluszowego dinozaura - ulubioną zabawkę.  Kolega z klasy - Jaś Daraż zagrał dla Miłosza "Sto lat". Piosenkę zaśpiewali też wszyscy uczniowie. Niespodzianka bardzo  podobała się chłopcu. Miłosz został też symbolicznie pasowany na ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sierakoścach, ponieważ nie mógł uczestniczyć w ceremonii na początku roku szkolnego.  Spotkanie sprawiło wielką radość Miłoszowi i wszystkim obecnym. Szczególnie uczniów  klasy pierwszej ucieszyła wizyta kolegi, który z przyczyn  zdrowotnych nie uczęszczał do szkoły.

Dziękujemy Miłoszowi za odwiedziny. Z okazji urodzin życzymy mu samych radosnych dni, dożo szczęścia i szybkiego powrotu do pełni sił. Zapraszamy  ponownie do szkoły.