XII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

7 października obchodziliśmy XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nasza szkoła kolejny raz przyłączyła się do światowej inicjatywy, której celem jest zrozumienie i doskonalenie umiejętności wykonywania działań matematycznych. Nauczycielka matematyki w klasach IV - VIII mgr Anna Krzych we współpracy z  nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej mgr Agnieszką Wronowską  przeprowadziły szkolny konkurs na tytuł EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA.

Eliminacje odbywały się w trzech kategoriach wiekowych: klasy III-IV, V-VI, VII-VIII. Do finału konkursu przystąpiło po trzech  przedstawicieli  klas III-VIII z najwyższymi wynikami. Tytuły EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA zdobyły uczennice:

Milena Dańko – w kategorii klas III-IV,

Maja Pyrda – w kategorii klas V-VI,

Gabriela Janicka – w kategorii klas VII-VIII.

Serdecznie gratulujemy EKSPERTKOM TABLICZKI MNOŻENIA i życzymy im dalszych sukcesów !