#RAZEM NA ŚWIĘTA#

Prawie 7 800 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju wzięło udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Razem na Święta. Jesteśmy jedną z 810 szkół województwa podkarpackiego, które uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji. Uczniowie naszej szkoły wykonali kartki z podziękowaniem i życzeniami dla służb mundurowych zapewniających bezpieczeństwo polskich granic. We współpracy z rodzicami przygotowali piękne stroiki świąteczne dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Huwnikach. Zebrali plastikowe nakrętki, które zostały przekazane do TPD w Przemyślu. Zgromadzili i przekazali karmę do Schroniska bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.

Postawa i zaangażowanie całej społeczności szkoły w niesienie pomocy potrzebującym spotkała się z uznaniem Ministerstwa Edukacji i Nauki. Wraz z podziękowaniem szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom.