PRACA SANDRY CZUCZKO WYRÓŻNIONA

Sandra Czuczko – Uczennica klasy 7.,wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie pt. „Nie pazurem, a piórem”, którego organizatorem była Biblioteka Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie. Celem konkursu było: zwrócenie uwagi na czytelną, płynną i kształtną grafikę pisma, doskonalenie umiejętności kształtnego i pięknego pisania, rozwijanie zainteresowań i talentów uczniów, rozpowszechnianie sztuki kaligrafii oraz rozwijanie wrażliwości na piękno języka ojczystego. Adresatami konkursu byli uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych. Zadanie polegało na przesłaniu dowolnego tekstu literackiego (wiersza lub fragmentu dłuższego utworu) napisanego odręcznym pismem kaligraficznym na papierze formatu A4 oraz ręcznym ozdobieniu go ilustracją lub bordiurą. Praca Sandry została wykonana pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego - mgr Małgorzaty Żurawskiej.

Sandrze gratulujemy i życzymy rozwijania i pielęgnowania talentu!

Prace konkursowe można obejrzeć pod adresem: http://biblioblogzs2.blogspot.com/2021/05/294-galeria-prac-przesanych-na-konkurs.html