INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy na Inaugurację Nowego Roku Szkolnego 2020/2021, która odbędzie się dnia 1 września 2020 roku o godzinie 9:00.

Z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa,  uroczystość odbędzie się w otwartej przestrzeni – na placu przed budynkiem szkoły (jeśli będą  sprzyjające warunki atmosferyczne). Uczniom klasy pierwszej może towarzyszyć jeden rodzic.

W przypadku złej pogody (deszczu, silnego wiatru, dokuczliwego chłodu) uroczystość odbędzie się w sali gimnastycznej z zachowaniem obowiązujących obostrzeń.

W związku z wytycznymi MEN, MZ, GIS dla wszystkich szkół i placówek ze względu na bezpieczeństwo w czasie Covid – 19 należy przestrzegać następujących zaleceń:

•           na rozpoczęcie roku szkolnego może przyjść uczeń  bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych,

•           wszyscy obecni (nauczyciele, uczniowie, rodzice uczniów klasy 1) powinni włożyć maseczkę ochronną zasłaniającą usta i nos,

•           należy zachować dystans społeczny w każdej przestrzeni szkoły min. 1,5 m (także podczas przychodzenia i wychodzenia ze szkoły),

•           przed wejściem należy skorzystać z płynu dezynfekującego,

•           uczniowie zobowiązani są do nie organizowania skupisk oraz grup sprzyjających bliskiemu kontaktowi pomiędzy sobą,

•           na salę gimnastyczną mogą wejść tylko uczniowie i nauczyciele.

Prosimy o przestrzeganie powyższych zaleceń.

Godziny odjazdu busa dowożącego uczniów do Szkoły Podstawowej w Sierakoścach   w dniu 1.09.2020 r.

Godzina odjazdu

Rybotycze

Nowosiółki

Nowe Sady

Młodowice

Kłokowice

Aksmanice

Sólca

Godziny odjazdu busa ze szkoły w dniu 1.09.2020 r.

Kierunek

Godzina odjazdu